Celownik noktowizyjny cyfrowy INFIRAY Tube TD50L

Producent: INFIRAY
Model: CC- Tube TD50L
  Wersja drukowana:
Dostępność: pytaj o dostępność szt.
Gwarancja: 2 lata
Lokalizacja: Polska

 • 5 990 złWysyłamy na cały świat
Szybka dostawa

O producencie

INFIRAY

INFIRAY

   Firma iRay jest liderem w opracowywaniu i produkcji kluczowych komponentów systemów ren... Więcej...

Połączenie dużego i wysokiej jakości obiektywu 50mm/F1.2 z matrycą CMOS HD o rozdzielczości 1440x1080 z bardzo słabym oświetleniem i wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, potężnym iluminatorem IR, zintegrowanym wysoce efektywnym algorytmem itp. czyni z TD50L idealną cyfrową lunetę noktowizyjną z doskonałą czułością nocną i możliwością widzenia w nocy dla użytkowników, nawet w bezksiężycowe noce.


Trzy tryby obrazu


Istnieją trzy tryby obrazu w TD50L- tryb dzienny, tryb księżyca i tryb gwiazdy. W trybie dziennym istnieje niezwykłe wyświetlanie prawdziwych kolorów autentycznej sceny w widocznym miejscu. W trybie Księżyca i Gwiazdy TD50L nie tylko zapewnia użytkownikom doskonałą widoczność w nocy, ale także zapewnia wyraźny obraz w zakresie obserwacji bez żadnych opóźnień. Specjalnie zaprojektowany tryb gwiazdy nadal zapewnia wyraźny zakres widzenia w nocy, nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych lub w bezksiężycową noc.


Zasięg widzenia 600 m w nocy


TD50L to doskonałe narzędzie do wykrywania celów takich jak dzik czy jeleń z odległości do 600 metrów w nocy dzięki połączeniu najlepszej w swojej klasie czułości nocnej, wyświetlacza o rozdzielczości HD, szerokiego wyboru regulacji jasności i potężnego zewnętrznego odłączanego IR na bezksiężycowe noce itp.


4x-16x płynny ciągły zoom


Podstawowe powiększenie TD50L wzrasta czterokrotnie – od 4x do 16x. W porównaniu z normalnym integralnym, wielokrotnym zoomem, TD50L pozwala użytkownikom na ciągłe i stopniowe powiększanie od 4x do 16x, gdzie można cieszyć się niestandardowym polem widzenia i płynnym powiększaniem obrazu na ekranie. Elastyczną funkcję powiększania i pomniejszania można obsługiwać w palcach.


System podwójnego zasilania


Cyfrowe lunety celownicze TD50L są zasilane dwoma rodzajami akumulatorów: wbudowaną baterią 6600mAh oraz drugą wymienną baterię 18500 umieszczoną w komorze baterii, która zapewnia ponad 13 godzin pracy na baterii. Po rozładowaniu baterii w komorze baterii luneta przełącza się automatycznie na wbudowaną baterię. Wymienną baterię 18500 można wyjąć i wymienić w ciągu kilku sekund bez pośredniego wyłączania lunety.


Kompatybilny ze standardowymi obejmami o średnicy 30 mm


Nowo zaprojektowany, standardowy wygląd tuby o średnicy 30 mm pozwala na instalację TD50L na standardowych obejmach lunety 30 mm i łatwy montaż na systemie szyn Picatinny karabinu z prostą obsługą, stabilnością i niezawodnością. To klasyczna i praktyczna konstrukcja.


Potężny iluminator podczerwieni 850nm/940nm


TD50L jest dostarczany z opcjonalnym oświetlaczem IR 850nm lub 940nm, aby umożliwić zwiększone oświetlenie, pozostając niewykrytym dla celu. Trzy regulowane poziomy mocy IR pozwalają użytkownikowi wybrać preferowany poziom oświetlenia w oparciu o zasięg do celu lub warunki środowiskowe.


Stopień ochrony IP67


TD50L posiada stopień ochrony IP67, co oznacza, że jest w pełni wodoodporny i pyłoszczelny. Lunety celownicze są w stanie pracować w warunkach dużej wilgotności, ulewnego deszczu lub opadów o dowolnej intensywności i przetrwać długi czas i zanurzenie na głębokość 1 metra.


Tryb obrazu w obrazie (PIP)


Funkcja Picture-in-Picture w TD50L poprawia dokładność celowania, zapewniając dwukrotnie powiększony obraz obszaru celownika w górnej części wyświetlacza. Pomaga użytkownikom powiększyć cel, zachowując widoczność całego pola widzenia, co zwiększa świadomość sytuacyjną.


Zintegrowana obsługa aplikacji Wi-Fi i InfiRay


Wbudowany moduł Wi-FI TD50L umożliwia użytkownikom podłączenie lunet celowniczych z urządzeniami korzystającymi z aplikacji InfiRay Outdoor. To połączenie otworzy szereg opcji dla użytkowników, takich jak przechowywanie zdjęć i filmów itp., a także inne opcje funkcji w fazie rozwoju.


Siatki celownicze do wyboru


Cyfrowa luneta noktowizyjna TD50L ma 6 opcjonalnych podstawowych siatek celowniczych, aby dopasować się do różnych preferencji użytkowników, gdy użytkownik powiększa lub pomniejsza ekran, obracając pokrętło, siatka skaluje się w górę lub w dół proporcjonalnie do zmian powiększenia lunety i pozostaje stała pod względem wymiarów i szczegółów, to pozwala użytkownikom dostosować się do różnych potrzeb związanych z odległością obserwowania.


System zerowania

W TD50L została opracowana nowa funkcja Freeze Zeroing. Największą zaletą tej specjalnej funkcji jest elastyczność przenoszenia siatki podczas zerowania bez wpływu na dane zerowania przechowywane w pamięci.Model: TD50L

Rozdzielczość sensora: CMOS 1440×1080 px

Rozmiar piksela: 4×4 μm

Odświeżanie: 50 Hz

Obiektyw: 50 / F1.2 mm

Pole widzenia: 6,6º × 4,9º

Powiększenie: 4x~16x (4x powiększenie)

Odległość soczewki okularu od oka: 70 mm

Wyświetlacz: 1280×960 px LCOS

Rozdzielczość przechwytywania/nagrywania wideo: 1280 x 960 px


Zasięg wykrywania: 600 m


Długość fali iluminatora IR: 850nm / 940nm (opcjonalnie)


Bateria

Wbudowana 6600mAh i wymienna bateria 18500

Maks. czas pracy (przy temp.~22ºC): >13 h

Zewnętrzny zasilacz: 5 V (USB typu C)

Średnica tubusu (dla obejm montażowych): 30 mm

Maks. siła odrzutu broni karabinowej: 1000 g/s²

Stopień ochrony: IP67

Wbudowana pamięć: 16 GB

Waga (bez wymiennej baterii): <1000 g

Wymiary: 395×85×75 mm

Aplikacja Wi-Fi

Wsparcie (InfiRay Outdoor)


Wybierz zdjęcie lub przeciągnij go tutaj
Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Opłata:

 • przelew na konto


Wysyłka:

 • InPost paczkomat - 19 zł
 • InPost na adres domowy lub firmy - 22 zł
 • odbiór osobisty - 0 zł


Opłata / wysyłka zagraniczna:

 • Opłata: PayPal
 • Wysyłka: Poczta Polska


Towar wysyłamy tego samego dnia (jeżeli wpłata otrzymana od 10 do 16 w dni robocze)


Realizacja zamówienia:

 • Towar kupiony. Status: Oczekujące na wpłatę (automatyczne otrzymania danych do wpłaty);
 • Po otrzymaniu opłaty klient otrzymuje e-mail: Status: Opłata otrzymana, wysyłamy towar;
 • Po wydrukowaniu naklejki adresowej klient otrzymuje e-mail z numerem nadania paczki. Status: Zapakowano dla Inpost;
 • Po wysyłce klient otrzymuje e-mail: Status: Kompletne. Zawiadomienie o wysyłce, możliwości pobrania faktury.