FORTUNA

FORTUNA
Znak towarowy FORTUNA został zarejestrowany w 2010 roku i od dawna jest rozpoznawany przez organy ścigania, myśliwych i miłośników sportów strzeleckich.
Produkcja kamer termowizyjnych „FORTUNA” prowadzona jest na bazie LLC „Modul” w Moskwie.

Opracowując nowy model kamery termowizyjnej, inżynierowie FORTUNA tworzą układ, konstrukcję korpusu i obwody elektronicznego wypełnienia urządzenia przy użyciu zaawansowanego oprogramowania. Wszystkie części mechaniczne przyszłej kamery termowizyjnej wykonane są ze specjalistycznych stopów aluminium przy użyciu nowoczesnego sprzętu komputerowego. Po wyprodukowaniu każda część przechodzi wieloetapową kontrolę jakości. Na bazie firmy, oprócz urządzeń, rozwijane jest własne oprogramowanie, uwzględniające zadania i specyfikę każdego produktu.

Wieloletnie doświadczenie w rozwoju kamer termowizyjnych oraz ugruntowany zespół fachowców pozwalają firmie stawiać sobie i skutecznie rozwiązywać problemy techniczne dla rozwoju coraz bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Połączenie wysiłków wielu specjalistów pozwoliło firmie stać się jednym z liderów rynku w swojej dziedzinie. Z roku na rok firma rozwija się i umacnia swoją pozycję nie tylko jako firma handlowa i produkcyjna, ale także jako jeden z rosyjskich ośrodków rozwoju produktów high-tech.

Priorytetem dla firmy jest niezawodność jej produktów oraz wysoka jakość jej kamer termowizyjnych. Informacje zwrotne od konsumentów, opinie myśliwych i strzelców pozwalają nam skupić się na szczegółach, dzięki czemu termowizory FORTUNA z roku na rok stają się doskonalsze.

„FORTUNA” to rosyjska marka, pod którą produkowanych jest szereg urządzeń termowizyjnych do polowań, nocnych strzelanin i zadań specjalnych.

WWWFORTUNA


Porównanie produktów (0)Celownik termowizyjny FORTUNA GENERAL ONE 3L

Model: TC-Fortuna general one 3L

22 100 zł

Celownik termowizyjny FORTUNA GENERAL ONE 6L

Model: TC-Fortuna general one 6L

25 950 zł

Nasadka termowizyjna FORTUNA GENERAL 50A6

Model: TN-Fortuna gen. 50A6

21 950 zł

Pokazano od 1 po 3 z 3 (1 str.)